Başta yurt dışında yaşayan ve kendi ülkelerinde gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen Türk vatandaşları için büyük fırsatları bir araya getiren fuar, iki günde yüzlerce ziyaretçiyi ağırlarken, yabancıların da ilgisini çekti. Messe Düsseldorf’ta 4 bin 900 metrekare alanda bugün akşama kadar gezilebilecek fuar, Türkiye’nin önde gelen 76 gayrimenkul firmasının 100’ün üzerindeki projesini görücüye çıkarıyor.

Projesini 3D tanıttı

Antalya’nın öne çıkan projelerinden olan Fenix 84’te fuar boyunca satışlar yaptıklarını anlatan Fenix Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Mavi, Avrupa’da yaşayan Türklerin Antalya’ya olan ilgilerine dikkat çekti. 4-5 dairelik anlaşma ve 2 milyon liralık satış yaptıklarını kaydeden Mavi, “Fuar sonuna kadar 10 daire satış hedefimiz var. Şehir merkezinde olduğumuz için dikkat çeken bir proje. Zaten projenin çoğun yabancılara satmıştık. Ayrıca projeyi görmek için Türkiye’ye gelmeleri gerekmiyor çünkü burada çok iyi bir konum bilgisi sunuyoruz ve biten dairelerin 3D sunumlarını yapıyoruz” diye konuştu.

Ünlü isimlerden yatırıma çağrı

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na ünlü isimler de katılarak gurbetçilerle bir araya geldi. Kanal D’nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın’ın ekibi Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Birol Güven, Zeyno Günenç, Volkan Severcan’ın yanı sıra Wilma Elles, Mr. Jade, Şoray Uzun, Yağmur Atacan ve Hamit Altıntop da fuarda yerini aldı. Demirören Medya standında bulunan ünlü isimlerle gurbetçiler bol bol fotoğraf çektirdi. Ünlü isimler de gurbetçilere yatırım fırsatlarını anlattı.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment